| Bredd: | 91,5 mm |
|---|---|
| Höjd: | 25 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Tjocklek: | 6,5 mm |
| Vikt: | 250 g |
| Passar glastjocklek: | 13-15 mm, 16-19 mm |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Satin/borstad |
Klämfäste smalt, dubbelt (glas 13-19 mm)
Prisintervall: 618,00 kr till 708,50 kr
Smalt klämfäste för att fixera två glas till varandra. Finns i två varianter för glastjocklek 13-15 mm resp. 16-19 mm.
Tillverkat i rostfritt stål (AISI 316) med matt satin-yta.
Ytterligare information













