| Diameter: | 42,4 mm |
|---|---|
| Djup: | 30 mm |
| Tjocklek: | 1,5 mm |
| Montage: | Vägg |
| Passar ledstång: | Notrör Ø 42,4 |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Mirror/blankpolerad , Satin/borstad |
| Fastsättning: | Limmas , skruvas |
| Variant: | Satin, Mirror |
Väggfäste för notrör
Prisintervall: 189,00 kr till 296,00 kr
Väggfäste för notrör i rostfritt stål, AISI 316 / A4. Finish i satin (matt) eller mirror (blank).
För infästning använd 3st skruv DIN 9478-4-5,5×45. Fäst röret med lim T70, finns under Se fler varor längre ner på sidan.
Ytterligare information










