| Diameter: | 14 mm , 42,4 mm |
|---|---|
| D-mått: | 2 mm |
| Synlig del (H-mått): | 79 mm |
| Passar ledstång: | Fyrkant 40 x 40 , Fyrkant 60 x 40 , Notrör Ø 42,4 , Rund trä Ø 42,4 , Runt rör Ø 42,4 |
| Passar stolpe/yta: | Rund Ø 42,4 |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Mirror/blankpolerad , Satin/borstad |
| Fastsättning: | Limmas , Skruvas |
| Ledstång: | Satin, plan, Mirror, rund, Satin, rund |
Toppbeslag med vinkel 135°
Prisintervall: 195,00 kr till 303,00 kr
Toppbeslag med 135 graders vinkel för montering av rör- eller träöverliggare på rund stolpe. Tillverkat i rostfritt stål, AISI 316 / A4.
Fäst på stolpen med lim T70, finns under Se fler varor längre ner på sidan. Använd 2 st skruv 9460-4-5X16 för röröverliggare, eller 2 st skruv 9477-4-4,8X25 för trä.
Ytterligare information













