| Längd: | 50 mm |
|---|---|
| Diameter: | 14 mm , 50 mm |
| Djup: | 77 mm |
| Passar glastjocklek: | 8,00-17,52 mm |
| Montage: | Glas |
| Passar ledstång: | Rund trä Ø 42,4 , Runt rör Ø 42,4 |
| Material: | Rostfritt stål (A2/AISI 304) |
| Finish: | Satin/borstad |
| Fastsättning: | Skruvas |
Glasfäste för ledstång
356,00 kr
(Finns i lager)
Fäste för montering av runda ledstänger på glas. Tillverkad i rostfritt stål AISI 304, därmed endast lämplig för inomhusbruk.
Fäst på glaset med glaslim. Använd 2 st skruv 9460-4-5×16 för ledstång av rör, eller 2 st skruv 9477-4-4,8×25 för trä. Båda skruvarna finns under Se fler varor längre ner på sidan.
Finns i lager
Ytterligare information











