| Bredd: | 95 mm |
|---|---|
| Höjd: | 95 mm |
| Djup: | 30 mm |
| Montage: | Vägg |
| Passar ledstång: | Fyrkant 40 x 40 |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Satin/borstad |
| Fastsättning: | Limmas , Skruvas |
Väggfäste för rör, fyrkant
275,00 kr
(Finns i lager)
Väggfäste / väggfläns för fyrkantsrör. Tillverkat i rostfritt stål, AISI 316.
Montera på väggen med 4 st skruv 9478-4-4,8×45 och fäst röret med lim T70. Båda artiklarna finns under Se fler varor längre ner på sidan.
Finns i lager
Ytterligare information













