| Höjd: | 210 mm |
|---|---|
| Bredd: | 118 mm |
| Diameter: | 42,4 mm |
Stolpfot Ledbar 42,4 A4 satin
1695,00 kr
(Finns i lager)
Stolpfot Ledbar 42,4 A4 satin
| Borrdiameter befästning sida | 15×10 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Material | rostfritt stål 316 |
| Modell | 0945 |
| Befästning typ | golv |
| Förpackningsenhet | 1 st. |
| Produkt form | oval |
| Mottagning form | rund |
| Mottagning typ | i rör |
| Yta | matt borstad |
| Användning | utomhus |
| Variabel | +55° – -55° |
| Bredd | 118 mm |
Finns i lager
Ytterligare information













