Trappstolpe med fot svetsad, oborrad Aisi 304 Höjd 1150
890,00 kr
(Finns i lager)
BESKRIVNING
Höjd 1150 mm | för montering för trappor | Rostfritt stål 304 | för inomhusbruk 13056424212
SPECIFIKATIONER
| Höjd | 1150 mm |
| Material | rostfritt stål 304 |
| Modell | 0545 |
| Befästning diameter | Ø30 – 80 mm |
| Befästning typ | trappa |
| Förpackningsenhet | 1 st. |
| Produkt diameter | Ø42,4 mm |
| Produkt form | rund |
| Produkt väggtjocklek | 2 mm |
| Yta | matt borstad |
| Användning | inomhus |
Finns i lager
Kategorier:Räckesdelar, Stolpar & fötter, Stolpar till glasräcken
Relaterade Produkter
-
Glastak, komplett
13700,00 krDet ursprungliga priset var: 13700,00 kr.11000,00 krDet nuvarande priset är: 11000,00 kr. -
Glasfäste D-typ, plan (glas 6-10 mm)
127,00 kr – 306,00 krPrisintervall: 127,00 kr till 306,00 krVälj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
Klämfäste fix point, 50 mm
119,00 kr – 139,00 krPrisintervall: 119,00 kr till 139,00 krVälj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
Gummi till klämfäste kvadrat 45 (6-10 mm)
28,00 krVälj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan











