| Längd: | 100 mm |
|---|---|
| Bredd: | 100 mm |
| Höjd: | 129 mm |
| Tjocklek: | 7-18 mm |
| Montage: | Golv (topp) |
| Passar stolpe/yta: | Fyrkant/plan |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Satin/borstad |
| Fastsättning: | Limmas , Skruvas |
Fot för fyrkantsstolpe, med rör
693,00 kr
(Finns i lager)
Fot med rör för fyrkantsstolpe, fästs på stolpen med lim. Tillverkad i rostfritt stål (AISI 316).
Köp till täcklock, finns under Se fler varor längre ner på sidan.
Fäst i trägolv med 2 st fransk träskruv 571-4-8X100. Kontakta oss om du behöver råd om lämplig infästning i betong, då detta kan variera.
Finns i lager
Ytterligare information













