| Diameter: | 42,4 mm |
|---|---|
| Tjocklek: | 2 mm |
| Synlig del (H-mått) | 30 mm |
| Passar ledstång: | Runt rör Ø 42,4 |
| Passar stolpe/yta: | Rund Ø 42,4 |
| Material: | Syrafast stål (A4/AISI 316) |
| Finish: | Satin/borstad |
| Fastsättning: | Limmas |
| Variant: | Satin, Santin |
Rörvinkel 90°, roterbar, runt rör
Prisintervall: 230,00 kr till 289,00 kr
Roterbar rörvinkel med 90-gradig vinkel (45° + 45°), för överliggare av rör och andra rörkopplingar. Tillverkad i rostfritt stål, AISI 316 / A4.
För montering av rörkopplingar använd lim T70, finns under Se fler varor längre ner på sidan.
Ytterligare information










