| Längd: | 75 mm |
|---|---|
| Bredd: | 75 mm |
| Höjd: | 37 mm |
| Synlig del (H-mått): | 6 mm |
| Montage: | Golv (topp) |
| Passar stolpe/yta: | Fyrkant/plan |
| Material: | Rostfritt stål (A2/AISI 304) |
| Finish: | Satin/borstad |
| Fastsättning: | Hydraulpressas , Skruvas |
Fot för fyrkantsstolpe, maskinpressas
549,00 kr
(Finns i lager)
Fot som maskinpressas fast på fyrkantsstolpe. OBS! Kräver hydraulpress.
Tillverkad i rostfritt stål, AISI 304.
Fäst i trägolv med 4 st fransk träskruv 571-4-8X100. Kontakta oss om du behöver råd om lämplig infästning i betong, då detta kan variera.
Finns i lager
Ytterligare information












